15


stycznia

Wprowadzanie haseł Avast dla komputerów Mac

Nowe hasło Avast Password for Mac przenosi bezpieczeństwo komputera Mac na nowy poziom w czasie wakacyjnych zakupów.

Martwisz się w tym roku o wakacyjne zakupy online i wplątanie się w naruszenie bezpieczeństwa? Wygląda na to, że to wszystko, o czym słyszymy w wiadomościach: popularni sprzedawcy detaliczni cierpiący na masowe włamania, aplikacje bankowe ulegają uszkodzeniu, problemy z bezpieczeństwem w sieci, kradzież tożsamości- to wszystko. Tylko w tym tygodniu jeden z największych serwisów wideo na świecie, Dailymotion, został zhakowany, a teraz 85 milionów ludzi musi zmienić swoje hasła. Znowu.

Inteligentne, wymagające hasła to konieczność

Kiedy robisz zakupy online lub po prostu masz dostęp do swoich codziennych kont, musisz mieć inteligentną ochronę hasłem. I spójrzmy prawdzie w oczy: wiesz, że potrzebujesz super trudnych haseł zabezpieczonych przed hakerami, ale kto dziś potrafi zapamiętać hasła do wielu stron i kont?

Jest tak wiele innych rzeczy do zapamiętania w grudniu, nie chcesz się martwić o wszystkie swoje hasła, lub w przypadku, jak naruszenie Dailymotion, uaktualnić istniejące, które zostały narażone.

Avast Password for Mac chroni wszystkie konta za pomocą tylko jednego, niełamliwego hasła. Musisz tylko pamiętać jedno hasło główne.

Avast Password for Mac może zrobić wszystko, co trzeba pamiętać, za darmo. Avast jest kompatybilny z komputerami Mac, iOS, Android i Windows PC.

Avast Password synchronizuje się z wszystkimi urządzeniami.

W przeciwieństwie do Apple Keychain, Avast Password nie zablokuje Cię na jednej przeglądarce lub urządzeniu. Haseł Avast można używać w każdej przeglądarce - Safari, Chrome i Firefox - a także w telefonie iPhone, Android lub w systemie Windows.

Twoje hasła będą zawsze aktualne dzięki naszej bezpłatnej synchronizacji.

I w przeciwieństwie do niektórych menedżerów haseł, które mogą być niezaszyfrowane, Hasła Avast nie mogą być złamane - nigdy. Nasza ścisła polityka zerowej wiedzy zapewnia, że nikt nie może dostać się na Państwa konta. Znajdź je za darmo w Mac App Store za darmo, wypróbuj je i daj nam znać, co myślisz.

Komentarze (0)