Ranking programów biurowych 2020

Firmy, korporacje, instytucje i inne różnego rodzaju organizacje opierają swoje działania w znacznym stopniu na programach biurowych. Które z nich okazują się niezbędne do pracy i jakie najlepiej wybrać?

Programy niezbędne w biurze

W obecnych czasach praktycznie każdy z nas korzysta z wielu programów, które pomagają nam w codziennym życiu. Szczególnie pomocne okazują się często przy pracach biurowych. Dzięki ich wszechstronnym funkcjom mamy możliwość tworzenia precyzyjnych oraz czytelnych dokumentów tekstowych, różnego rodzaju arkuszy, choćby kalkulacyjnych, a także treści przeznaczonych do publikacji. Odpowiednie programy pozwalają nam również w prostym i skutecznym kontrolowaniu oraz zarządzaniu bazami danych, przez co nasza praca staje się o wiele efektywniejsza oraz wygodniejsza. Do najpopularniejszych zaliczyć możemy programy tekstowe, programy graficzne, kalkulacyjne, bazy danych, organizery czy programy księgowe. Które programy zyskują największą popularność w 2020 roku?

Ranking programów biurowych 2020

Liczne programy biurowe sprawiają, że nasza praca staje się wygodniejsza oraz o wiele dokładniejsza. Umożliwiają nam korzystanie z ich wszechstronnych rozwiązań, które wykorzystywać możemy zarówno w pracy, szkole, jak i na uczelniach wyższych. Przedstawiamy ranking najpopularniejszych i najskuteczniejszych programów biurowych, które cieszą się szczególnym uznaniem użytkowników w trwającym 2020 roku.

TOP 1
ranking-photo
ASHAMPOO OFFICE

Pierwszą propozycją jest znany pakiet najpotrzebniejszych programów, które niezbędne są przy różnego rodzaju pracach biurowych — Ashampoo Office. W skład pakietu wchodzą wszechstronne programy, które umożliwią nam pracę w bardzo szybkim tempie. Programy zagwarantują szerokie możliwości edytowania tekstów, tworzenia prezentacji multimedialnych czy arkuszy kalkulacyjnych. Pakiet znajdzie zastosowanie zarówno w warunkach szkolnych, domowych, jak i w użytku mniejszych firm, ale także dużych korporacji. Jest kompatybilny z najpopularniejszymi wersjami systemu Windows. Co szczególnie wpływa na wygodę użytkownika, umożliwia pracę z dokumentami, które pierwotnie utworzone zostały w innych aplikacjach. 

  • W skład pakietu Ashampoo Office wchodzi między innymi program TextMarker. To edytor tekstu, który posiada wiele przydatnych funkcji, umożliwiających stworzenie czytelnych dokumentów, CV, tabeli i wielu innych.
  • Drugim programem wchodzącym w skład pakietu jest PlanMarker, który stworzony został do opracowywania arkuszy kalkulacyjnych.
  • Trzecim punktem pakietu jest Presentations, program służący do tworzenia różnego rodzaju prezentacji. Daje nam on dostęp do wielu gotowych, bardzo praktycznych szablonów. Pozwala także na korzystanie ze slajdów, dźwięków, video, grafik i ciekawych animacji.

269,99 zł

Kup teraz
TOP 2
ranking-photo
MICROSOFT OFFICE 2019 DLA UŻYTKOWNIKÓW DOMOWYCH I MAŁYCH FIRM

Pakiet Microsoft Office 2019 jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej znanych pakietów dostępnych na rynku. Wśród jego bogatej oferty znajdziemy wersję, która przystosowana została do pracy w małych firmach oraz w domach prywatnych. Pakiet daje użytkownikom dostęp do najpotrzebniejszych programów, dzięki którym nasza praca stanie się bardziej efektywna oraz precyzyjna. W pakiecie znajdziemy programy takie jak Word — najbardziej chyba znany edytor tekstu, Excel — sprawdzony program, który pozwoli nam na tworzenie najlepszej jakości arkuszy kalkulacyjnych, PowerPoint — program, w którym stworzymy interesujące prezentacje multimedialne, wyposażone w ciekawe animacje, zdjęcia czy grafiki, a wreszcie Outlook — aplikację, która w prosty i wygodny sposób pozwoli nam na kontrolowanie oraz czytelne przeglądanie naszej skrzynki pocztowej. 

1 299,00 zł

Kup teraz
TOP 3
ranking-photo
MICROSOFT 365 FAMILY

Kolejnym prezentowanym pakietem jest Microsoft 365, który powstał z myślą o użytkownikach domowych. Korzystać z niego może nawet sześć osób — dlatego otrzymał on nazwę Family. W skład pakietu wchodzi wiele programów, które w znaczący sposób ułatwią nam codzienne wykonywanie obowiązków związanych z pracą czy nauką. Wśród nich znajdziemy programy takie jak Word, Excel, PowerPoint i Outlook, które opisane zostały już powyżej. Dodatkowymi aplikacjami pakietu są natomiast OneNote (program stworzony do prowadzenia notatek), Access (który pomaga w zarządzaniu bazami danych), Publisher (dzięki któremu stworzyć możemy materiały gotowe do publikacji) oraz Microsoft Family Safety. Ten ostatni program służy między innymi do wysyłania alertów dotyczących lokalizacji konkretnego członka rodziny. Wśród usług dostępnych dodatkowo znajdziemy komunikator Skype oraz chmurę OneDrive.  

429,99 zł

Kup teraz
TOP 4
ranking-photo
MICROSOFT 365 PERSONAL

Kolejnym proponowanym pakietem jest Microsoft 365 Personal, który daje nam dostęp do wszechstronnych, omawianych wyżej programów, takich jak Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access i Publisher. W jego dodatkowych opcjach znajdują się również komunikator Skype oraz chmura OneDrive. Pakiet pozwoli nam na tworzenie precyzyjnych dokumentów tekstowych, prezentacji, artykułów, arkuszy kalkulacyjnych czy zarządzanie bazami danych. 

299,99 zł

Kup teraz
TOP 5
ranking-photo
MICROSOFT OFFICE 2019 DLA UŻYTKOWNIKÓW DOMOWYCH I UCZNIÓW

Ostatnim w rankingu pakietem jest Microsoft Office 2019 przeznaczony dla uczniów oraz użytkowników domowych. Daje nam on dostęp do podstawowych programów, takich jak Word, Excel oraz PowerPoint. Są to najpotrzebniejsze aplikacje, które sprawdzą się zarówno w pracy, jak i szkole. Dzięki nim stworzymy ciekawe prezentacje, dokumenty tekstowe oraz dokładne arkusze kalkulacyjne.  

639,99 zł

Kup teraz