Ochrona prywatności na Twoich urządzeniach - ranking programów

Cyberprzestępcy są w stanie wykryć poufne dane użytkownika, aby w ten sposób przeprowadzić szkodliwe dla niego działania. Dlatego warto używać programów do ochrony prywatności na urządzeniach z dostępem do internetu. W artykule przedstawiamy ranking najlepszych programów przeznaczonych do tego celu.

Programy do ochrony prywatności - ranking

Zaawansowane programy pozwalają zabezpieczyć przed atakami cyberprzestępców nie tylko komputer, lecz także różnego rodzaju urządzenia mobilne, takie jak np. smartfon czy tablet. Dzięki ich użyciu można np. zapobiec sytuacji, w której na skutek nieuwagi stracimy wszystkie pieniądze z konta bankowego. Programy do ochrony prywatności utrudniają hakerom śledzenie aktywności użytkownika w sieci. Poufne dane stają się w odpowiedni sposób zaszyfrowane. Należą do nich m.in. numer PESEL, imię i nazwisko, adres, numery telefonów czy numer karty kredytowej. Przedsiębiorcy mogą natomiast chronić poufne dane biznesowe, takie jak np. zawarte kontrakty, korespondencja mailowa z kontrahentami, strategia firmy, know-how czy dane patentowe.

TOP 1
ranking-photo
STEGANOS SAFE 21

Intuicyjny i prosty w obsłudze program, dzięki któremu można ochronić zarówno wrażliwe dane prywatne, jak i biznesowe. Oprogramowanie to wykorzystuje najnowszej generacji protokół szyfrowania, który znacząco utrudnia zadanie cyberprzestępcom. STEGANOS SAFE 21 pozwala także korzystać z zabezpieczenia w postaci dwuskładnikowego uwierzytelniania. Doskonale chroni przed różnego rodzaju szkodliwym oprogramowaniem oraz atakami hakerów.

139,99 zł

Kup teraz
TOP 2
ranking-photo
KASPERSKY PASSWORD MANAGER

Program ten chroni prywatność użytkownika podczas wpisania przez niego haseł oraz innych informacji do elektronicznych formularzy na stronach internetowych. Posiada wiele przydatnych funkcji, takich jak np. automatyczny generator trudnych do rozszyfrowania haseł, automatyczne wypełnianie adresów czy logowanie do kont bez konieczności ręcznego wprowadzania danych identyfikacyjnych. KASPERSKY PASSWORD MANAGER działa zarówno na urządzeniach z systemem Windows, Mac, iOS, jak i Android.

55,00 zł

Kup teraz
TOP 3
ranking-photo
G DATA INTERNET SECURITY

Program posiadający wiele funkcji pozwalających zwiększyć prywatność użytkownika w sieci. Jest przeznaczony zarówno do ochrony komputerów z różnymi systemami, jak i urządzeń mobilnych. Posiada wbudowaną funkcję zapory sieciowej, a także wiele modułów przyczyniających się do podniesienia wydajności urządzenia. Użytkownik może także korzystać z menedżera haseł czy ochrony przed wirusami, SPAM-em oraz phishingiem. 

88,00 zł

Kup teraz
TOP 4
ranking-photo
AVAST PREMIUM SECURITY

Kompleksowa ochrona komputerów, smartfonów i tabletów. Program jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Pozwala w bezpieczny sposób kupować w sklepach online i korzystać z systemów bankowości elektronicznej. Chroni także przed różnego rodzaju atakami ze strony cyberprzestępców.

65,00 zł

Kup teraz
TOP 5
ranking-photo
ESET CYBER SECURITY DLA MAC

Oprogramowanie chroniące urządzenia z systemem MAC przed różnego rodzaju zagrożeniami sieciowymi, takimi jak np. wirusy, spyware, oprogramowanie szpiegujące, wykradanie haseł czy innych poufnych danych. Program posiada również wbudowaną funkcję kontroli rodzicielskiej, dzięki czemu można chronić swoje dzieci przed zagrożeniami w sieci. 

129,00 zł

Kup teraz
TOP 6
ranking-photo
BITDEFENDER ANTIVIRUS PLUS 2020

Program antywirusowy z funkcją automatycznego monitorowania aktywności w internecie, rejestru oraz plików przed wystąpieniem potencjalnych zagrożeń. Użytkownik może samodzielnie podejmować decyzje, czy chce określonym programom pozwalać na dokonanie zmian w rejestrze. Oprogramowanie chroni przed różnego rodzaju szkodliwym oprogramowaniem, w tym programami typu ransomware.

159,90 zł

Kup teraz
TOP 7
ranking-photo
AVIRA ANTIVIRUS FOR SMALL BUSINESS

Zaawansowane oprogramowanie zapewniające skuteczną ochronę poufnych danych biznesowych. Wszelkie zagrożenia są analizowane w czasie rzeczywistym, dlatego nie są w stanie wyrządzić szkód na chronionym urządzeniu. Program zabezpiecza przed szkodliwym oprogramowaniem, systemami do łamania haseł, spamem czy próbami wyłudzenia danych w ramach akcji phishingowych. 

549,00 zł

Kup teraz
TOP 8
ranking-photo
NORTON ANTIVIRUS PLUS

Wszechstronne oprogramowanie chroniące przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami internetowymi. Program skanuje system w czasie rzeczywistym w celu poszukiwania potencjalnie destrukcyjnego oprogramowania na komputerze, smartfonie czy tablecie. Posiada moduł zapobiegania włamaniom (IPS), ochrony behawioralnej oraz wykrywa luki w zabezpieczeniach komputera i zainstalowanych na dysku aplikacjach.

60,00 zł

Kup teraz